braun silk epil eversoft

Odnośniki

Jestem, jaki jestem... I tak się nie zmienię!!!

Temat: Depilator
hmmm też chce kupić depilator ale tych ofert jest masa!!! nie wiem który najbardziej sie opłaca, zeby za razem był dobry i nie za drogi tak do 200zł... wiec macie jakies konkretne propozycje? wydaje mi sie że Braun lepszy ale nie wiem jak mozecie polecić jakiś konkretny model to piszcze jaki to model. do tej pory znalazłam - Braun 2340 Ever Sof Delux - Barun Ever Soft 2270 - Braun Silk-epil EverSoft 2130 i co Wy na to? te znalazłam w necie i jakos najbardziej mi pasują. z góry dzięki za pomoc :)
Źródło: alk1b40.nastolatek.pl/forum/viewtopic.php?t=7112Temat: DEPILATOR 2170 BRAUN
Ja mam depilator BRAUN Silk-epil EverSoft 2270 ES i jestem zadowolona. Co prawda kiedy się depiluję to aż pocę się z wątpliwej przyjemności, ale daję radę. Zapewne dlatego, że rzadko to robię i nie przyzwyczaiłam sie do bólu. Mimo wszystko włoski rzeczywiście wyrastają słabsze i jaśniejsze. Trzeba tylko pamiętać (przynajmniej w moim przypadku) o zamiennym stosowaniu zwykłej maszynki, żeby uniknąć wrastania włosków.
Źródło: obcasy.pl/forum/viewtopic.php?t=3807


Temat: Jaki jest dobry depilator ??
A ja posiadam depilator firmy Braun silk-epil Eversoft Solo2130 i jestem z niego zadowolona włoski odrastają po około 3 tygodniach ale są takie miękkie, nie jak po maszynce,a problem z wrastającymi włoskami ma co druga z nas chyba niestety
Źródło: obcasy.pl/forum/viewtopic.php?t=1635
Powered by MyScript