branza fmcg

Odnośniki

Jestem, jaki jestem... I tak się nie zmienię!!!

Temat: 7 grzechów głównych CV
...nie ma czasu na wnikliwe analizowanie CV. Kolejna bardzo ważna kwestia - poprawny opis swego doświadczenia zawodowego. Prawidłowo wygląda on tak: daty - firma - stanowisko - zakres obowiązków. Wszystkie cztery elementy są niezbędne. Dlaczego? Wiele razy zdarzyło mi się czytać enigmatyczne: 12.09.2007 - nadal: handlowiec. W świecie reprezentantów handlowych jest niezwykle istotne, czy mamy do czynienia z przedstawicielem medycznym, branżą FMCG czy materiałów budowlanych. Gdy nie ma stosownych informacji, rekrutor - jeśli zechce w ogóle - traci dużo czasu na sprawdzanie branży kandydata. Nie bójcie się pisać firm, w których pracowaliście/pracujecie. W etykę zawodu doradcy personalnego wpisane jest to, iż nie można dzwonić do ex-firmy kandydata po referencje bez uprzedniego poinformowania (ba, nawet zapytania o zgodę) aplikanta. 5. Ilość ma znaczenie,...
Źródło: cafemirenium.kylos.pl/viewtopic.php?t=11832Temat: wykształcenie pszczelarza
birkut teraz nie liczy się kierunek tylko to czy średnie, wyższe itd. Mam znajomego w pracy ( branża FMCG ), który jest onkologiem. Zatrudniliśmy go bo skoro potrafił zakuwać z pozytywnym skutkiem przez tyle lat aby być lekarzem to napewno nauczy się być kierownikiem działu w branży FMCG a ja sam dla siebie zrobiłbym fakultecik z pszczelarstwa.
Źródło: miesiecznik-pszczelarstwo.pl/phpbb/viewtopic.php?t=1912


Temat: praca osobnika alfa
Tak to branża FMCG, lider rynku rybnego w Polsce, teren małopolska, kasa...średnio wychodzi niestety poniżej 3tys(oczywiście poza świętami-żniwa:) ), działam tylko na sieciach handlowych(real,carrefoure, makro, selgros, auchan itp) ogólnie nie narzekam a czemu chcesz zmieniać prace?
Źródło: menshealth.pl/forum/index.php?showtopic=1025
Powered by MyScript